mg

obrazek

 

 

                              +48 730 500 250                 

ikonki

duzy-baner

lek. wet. Tadeusz Czekalski

lek. wet. Michalina Skąpska

 

lek. wet. Mirosława Ziemba

 

lek. wet. Marzena Pawlicka 

lek. wet. Jarosław Balcerzak 

Eksperci

 

 

SlideBar

left-modul

Eksperci

 

Lek. wet. specjalista chirurgii weterynaryjnej Tadeusz Czekalski

Właściciel dwóch lecznic weterynaryjnych w Łodzi. Wcześniej pracował w warszawskich klinikach całodobowych, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów uczył się zawodu. 

 

Oprócz prowadzenia gabinetów „Amicus”, doktor Czekalski wciąż podnosi swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach.  Jego główne zainteresowania zawodowe to chirurgia oraz ortopedia.  Współpracuje z organizacjami pro­ zwierzęcymi i karmicielami zwierząt.
Prywatnie lubi brydża oraz turystykę górską.

 

Lek. wet. Michalina Skąpska

 

 

Od początku kwietnia do naszego zespołu dołączyła doktor Michalina Skąpska. Tytuł lekarza uzyskała w 2015 roku w SGGW w Warszawie, studiowała także rok na wymianie zagranicznej na Uniwersytecie Medycyny Weterynaryjnej i Farmacji w Koszycach na Słowacji. Zanim dołączyła do naszego zespołu, odbyła praktyki między innymi w USA oraz trzymiesięczny staż na Malcie przy leczeniu bezdomnych zwierząt, pracowała także w lecznicy całodobowej. Zawodowo Pani Doktor zajmuje się przede wszystkim szeroko pojętą interną oraz dermatologią i endokrynologią. 

 

 

  

Lek. wet. Mirosława Ziemba - kardiolog

  

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie pod okiem najlepszych kardiologów weterynaryjnych - dr n. wet. Magdaleny Garncarz oraz dr. Rafała Niziołka w specjalistycznej lecznicy weterynaryjnej Vetcardia. 

Jest lekarzem weterynarii zajmującym się kardiologią i pulmonologią. Od kilku lat jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (European Society of Veterinary Cardiology - ESVC). Ukończyła cztery kursy kardiologiczne na Uniwersytecie w Luksemburgu organizowane przez ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies). Specjalizuje się w profilaktyce, diagnozowaniu oraz leczeniu chorób układu krążenia i układu oddechowego. www.kardiologzwierzat.pl 

 

 

Lek. wet. Marzena Pawlicka - okulistka

 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, 2007 rok. Przez kilka lat pracowała w całodobowej klinice na warszawskim Ursynowie. 

W 2011 ukończyła dwuletni kurs podyplomowy  z  okulistyki  weterynaryjnej  organizowany  przez  European  School  for  Advanced Veterinary  Studies (ESVAS)  w  Department  of  Science,  University  of  Luxemburg.  Odbyła staż okulistyczny  w  referencyjnych  klinikach  w  Anglii  –  NKR  Veterinary  Specialist  i  The  Animal Health Trust.

W 2012 roku ukończyła szkolenie z elektroretinografii i jej zastosowania u zwierząt.

 www.weterynarz-okulista.blogspot.com

 

 

Lek. wet. Jarosław Balcerzak - onkolog

 

Dyplom  lekarza  weterynarii  na  Warszawskim  Wydziale  Medycyny  Weterynaryjnej  odebrał  w 2008 roku. Od tego czasu nieprzerwanie pracuje w warszawskich przychodniach dla zwierząt.

W codziennej  pracy  ze  zwierzętami  największy  nacisk  kładzie  na  diagnostykę  i  leczenie  chorób nowotworowych

 

Nieustannie  pogłębia  swą  wiedzę  i  umiejętności  w  ramach  krajowych i zagranicznych szkoleń, konferencji, staży. Czas poza pracą poświęca żonie Dominice i córeczce – Kasi, oraz wspólnym pasjom – podróżom.

www.cancept.pl

 

 

right-modul

dolne-info